Půjčte si ode mě IXSTAX na svatbu

Inspirace, Svatební tipy

Instantní fotografie se staly svatebním fenoménem. Využijte možnosti „okamžité“ fotografie, kterou můžete za pár chvil držet v ruce a dále s ní pracovat např. ji vlepit do svatebního alba a doplnit ji osobním blahopřáním.


„Už ode mě máte vybráno svatební focení a chtěli by jste ještě zařídit focení s instantním fotoaparátem? Víte že vám fotoaparát zapůjčím zdarma? Zaplatíte pouze za filmový materiál. Jak postupovat s objednávkou?“

 

1. vyberte si fotoaparát

INSTAX MINI
– fotografie o vizitkovém formátu – 5x9cm
– formát na výšku, vhodný na focení portrétů
– jednoduchý a malý foťák, snadné zacházení
– cena jedné fotografie 28 Kč

INSTAX WIDE (doporučuji)
– fotografie o dvojnásobné velikosti vizitky – 10x9cm

– formát na šířku, vhodný i pro větší skupinky
– fotky mají realistické barvy a jsou krásně ostré
– cena jedné fotografie 32 Kč

 

2. Určete počet fotografií

Fotografie jsou v kazetách po 10 kusech. Minimální počet fotografií pro objednání je 50. Baterie už budou připravené ve fotoaparátu, nemusíte se o ně už starat (pro jistotu beru i náhradní).

Doporučení: počítejte přibližně s 1 ks (až 1,5 ks) fotografie na hosta. Např. když máte svatbu o 78 lidech = 80 fotografií = 8 balení INSTAX (při násobku 1,5 = 120 fotografií = 12 balení)

 

3. pošlete mi objednávku

Kontaktujte mě mailem cca 3 týdny před svatbou, zde zmiňte jaký fotoaparát budete chtít zapůjčit a kolik fotografií budete potřebovat. Následně spočítám cenu za INSTAX filmy a poprosím vás o uhrazení částky za foto materiál. Po uhrazení částky, filmy zakoupím, nemám je běžně naskladněné.

V den svatby fotoaparát přivezu. INSTAX připravím do vámi připraveného foto koutku. Rád zaškolím i případné zájemce. Na konci dne jak budu odjíždět, si fotoaparát sbalím a vám zůstávají krásné fotografie bez starostí.

 


„Instantní foťák vám zapůjčím zdarma. Zaplatíte pouze za filmy, které si vyberete.“

 

Tipy pro použití INSTAX fotoaparátu:

Fotoalbum
Oblíbeným způsobem, jak využít instaxové fotky, je pojmout fotoalbum jako knihu hostů. Každý host si pomocí připravených samolepek nebo lepidla přilepí svou fotografii a dopíše milé přání, nebo originální vzkaz novomanželům. Přímo na svatbě vám tak vznikne jedinečná vzpomínka, která vám zůstává i po oslavě. Nezapomeňte i na pero (případně lihovou fixu pro psaní přímo na fotografie), rožky, okrasnou pásku nebo lepidlo na přichycení fotografií a další věcičky pro zdobení svatební fotoknihy.

Doporučení: Odolejte pokušení a prohlédněte si fotoalbum až po svatbě. Jistě budete mile překvapeni co vše se odehrávalo a zároveň oživíte všechny krásné vzpomínky ze svatebního dne.

Fotokoutek
Pro focení INSTAX foťákem připravte svatební fotokoutek. Ten můžete pojmout jako stánek s připraveným pozadím nebo naopak focení může probíhat všude tam, kde je rozjetá párty. Pěkně může vypadat např. čistá bílá zeď, dřevěné zátiší u staré stodoly, nebo jiné prostředí charakteristické pro místo, kde se svatba odehrává. Kreativitě se meze nekladou. Součástí fotokoutku by měl být i stolek, kam se bude odkládat fotoaparát a případné rekvizity. 

Rekvizity
Nebojte se a udělejte si vlastní! Každá svatba, zvyky, hosté jsou něčím jiní. Zohledněte to a připravte si některé rekvizity na míru. Svatební hosté to jistě ocení a focení je bude ještě více bavit. Pro inspiraci se podívejte na Pinterest třeba tady nebo tady.

Kdo bude fotit?
Doporučuji focením pověřit někoho ze zkušených svatebních hostů, ideálně nějakého kreativce, který se focením baví. Jistě pak vzniknou originální fotografie, při kterých si hosté užijí spoustu zábavy. Případně i já rád hostům ukáži jak s fotoaparátem fotit.

Podívejte se na Obchodní podmínky půjčení fotoaparátu INSTAX.
Pokud máte vybráno, neváhejte mě kontaktovat.

Aktualizováno 3/2020